Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Domnești au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de Judecătoria Curtea de Argeș, privindu-l pe un bărbat de 49 de ani, din Domnești.
Acesta a fost condamnat la doi ani și două luni de închisoare cu executare, pentru săvârșirea infracțiunii de conducere a unui vehicul fără a poseda permis de conducere.
Bărbatul a fost încarcerat.




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)

![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


