În floarea vârstei, la puşcărie! A condus de două ori fără permis. În ziua de 16 februarie, agenţii din cadrul Secției de Poliție Rurală Domnești au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de Judecătoria Curtea de Argeş, privindu-l pe Iosif Octavian Ionuţ, din comuna Coșești.
Tânărul, în vârstă de 30 de ani, fusese condamnat la 2 ani și 6 luni de închisoare cu executare, ca urmare a săvârșirii de infracțiuni rutiere.
Mai exact, bărbatul a condus vehicule fără a poseda permis şi a fost prins în anul 2017 (prima dată), apoi în 2018. Judecătorii au contopit pedepsele şi ceea ce a rezultat am menţionat deja.
Bărbatul a fost încarcerat.
(Foto: descriptiv)









