Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Domnești au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de Judecătoria Curtea de Argeș, privindu-l pe un bărbat de 49 de ani, din Domnești.
Acesta a fost condamnat la doi ani și două luni de închisoare cu executare, pentru săvârșirea infracțiunii de conducere a unui vehicul fără a poseda permis de conducere.
Bărbatul a fost încarcerat.








