Administrația Finanțelor Argeș are un nou șef. A fost numit un nou șef în fruntea Administrației Județene a Finanțelor Publice Argeș.
Instituția este condusă începând de astăzi, 4 februarie 2020, de Georgeta Iliuță.
Numirea a fost făcută prin delegare prin ordin al președintelui ANAF, delegarea fiind valabilă până pe 31 martie 2020.
Iliuță, care până azi a fost șef birou compensări – restituiri persoane fizice în cadrul instituției, o înlocuiește în funcție pe Gabriela Ionescu, acesteia expirându-i delegarea.




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)







