Municipalitatea, anunț pentru toți piteștenii!

Primăria Municipiului Pitești, prin Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitești, anunță închiderea pentru public a bazinelor de agrement, începând cu data de 05 septembrie 2022.

Este vorba despre bazinele situate în zonele Trivale și Costache Negri.
Foto principal: descriptiv





