Potrivit DIGI 24, Guvernul va prelungi, „cel mai probabil”, cu alte 30 de zile starea de alertă pe întreg teritoriul țării.
Anunțul a fost făcut de premierul României, care a precizat însă că nu mai analizează nicio restricție suplimentară Întreaga știre, AICI.









