Un magistrat argeșean, în cursa pentru funcția de membru al CSM!
Astăzi au loc alegeri pentru desemnarea noilor membri ai Consiliului Superior al Magistraturii (CSM).
Argeșul are un singur candidat în această competiție, respectiv pe judecătorul Ciprian Tița de la Tribunalul Specializat Argeș
Acesta concurează alături de alți 7 magistrați de la Tribunale din țară.
În cursă sunt și alți candidați la categorii distincte, precum Înalta Curte de Justiție și Casație, Judecătorii, Curți de Apel.
Mai mulți magistrați argeșeni au transmis un mesaj de susținere pentru colegul lor de breaslă.
Foto: Luju.ro








![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
