263×587 grota rece

DIANA POZEAZĂ ȘI ÎN SESIUNE

Frumoasă, inteligentă şi muncitoare. Deşi se află în plină sesiune de examene şi are mult de învăţat pentru a termina cu bine anul II de facultate, piteșteanca Ana-Maria Diana Vlăsceanu nu a abandonat ședințele foto. În fiecare weekend pozează pentru site-ul care prezintă cele mai noi colecții vestimentare ale unor firme românești.

,,Aceste şedinţe foto au devenit deja o obişnuinţă. Aştept cu interes fiecare sfârşit de săptămână pentru a mă întâlni cu echipa minunată cu care lucrez şi pentru a îmbrăca noua colecţie.’’, spune Diana.

New Profesional Consult 930 x 122
Posada Curtea de Arges 555×222

Amintim că fotomodelul Ana-Maria Diana Vlăsceanu are 21 de ani și este studentă în București la Școala Națională de Studii Politice și Administrative. (Foto: Facebook Diana Vlăsceanu)


570×90 LA COCOS
263 X 587 CUMPANA 1