Vești proaste pentru Dinamo, după testele pentru COVID-19 făcute de jucători în urmă cu două zile, ale căror rezultate au sosit astăzi.
“Șase jucători de la Dinamo au coronavirus, iar partida cu Chindia, programată de la ora 19:00, va fi amânată”, scrie prosport.ro.
Intreaga știre, AICI!
Foto: FB FC DINAMO BUCURESTI
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)









