Șoferițe trase pe dreapta pe bulevardul Brătianu. Nu pentru a fi mustrate sau amendate.
Doamnele și domnișoarele aflate la volan pe bulevardul I.C. Brătianu din municipiul Pitești au fost oprite astăzi în trafic.
Polițiștii de la Serviciul Rutier Argeș le-au oferit flori cu ocazia Zilei Femeii.
De asemenea, polițiștii le-au urat șoferițelor o primăvară frumoasă și fără evenimente rutiere neplăcute.
Și polițiștii locali piteșteni le-au dăruit flori șoferițelor:














